Şirket Profili
PDF
Yazdır
e-Posta

Albayraklar Yapı Market 1997 yılında orman ürünleri ve inşaat malzemeleri satışı ile ticari hayatına başlayıp 2002 yılında gelişen pazar şartlarına paralel olarak yapının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapı market ve showromumuzu hizmete sokarak profesyonel ekibimizle seramikten boyaya, pvc doğramadan kapıya, dekorasyondan ısıtma soğutma sistemlerine kadar A'dan Z'ye malzeme satışı ve istenirse anahtar teslimi yaşam alanları ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız 2009 yılı itibari ile yenilenen iki showroomu ve 16 kişilik uzman kadrosuyla değerli müşterilerimizin her zaman bir adım önde hizmetindedir.

Albayraklar Yapı Market, inşaat sektöründe gerçekleştirdiği uygulama ve ürün satışlarında müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile 1997' den günümüze sektörün en güvenilir ve tanınan firmaları arasında yerini almıştır. Boya ve mantolama uygulamalarında en kaliteli ve en çok tercih edilen Filli Boya ve Capatect'in satış ve uygulama bayisi olarak sektörün tercih edilen ismi olmuştur. Zengin ürün seçenekleri sayesinde hırdavat, sıhhi tesisat malzemeleri, banyo ve mutfak aksesuarları ile yapı dünyasının birçok temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

HEDEFİMİZ İNSAN VE ÇEVRE

Hedefimiz insanı, çevreyi ve sosyal hayatı temel alan projelerle teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak insanlarımızın hayatını kolaylaştırmaktır. Güçlü müşterilerimiz, sektör deneyimimiz ve prensiplerimize olan bağlılığımızdan aldığımız güvenle, her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine ideal çözümler sunmanın yanısıra, gelişmeye açık bir şirket olmanın mutluluğunu da yüreğimizde hissediyoruz... Tüm hizmetlerimizde, müşterilerimize en avantajlı hizmetleri sunabilmek, ilerleyen günlerde de sizlerin karşısına yeni hizmet, ürünler ve daha bir çok kolaylıklarla çıkmak için çalışıyoruz..